Неділя, 20.01.2019, 05:28

Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст № 7

Головна » 2018 » Листопад » 16 » Ми першокласниками стали
Ми першокласниками стали

Пройшли перші місяці від старту Нової Української Школи і ми підводимо перші підсумки.

16 листопада прекрасна традиція нашої школи об’єднала в веселе коло найменших наших учнів, їх дорослих друзів: вчителів та батьків. Цього дня  відбулося свято для наших першачків – «Ми першокласниками стали».

Діти з радістю і захопленням зустрічали казкових героїв, які вітали їх зі святом, а також справилися зі всіма випробовуваннями які вони їм приготували у форматі веселого квесту.

Після того як діти пройшли усі випробовування зі словами привітання до присутніх звернулася директор школи Терещенко Галина Василівна, бажаючи дітям успіхів, наснаги у країні знань.

Закінчилося свято урочистим прийняттям клятви першокласників. Діти дали клятву гарно вчитись, бути активними і дружніми. А також учні отримали  подарунок від батьків та класних керівників Обченко К.О., Тахтарової К.В. –  запальний флешмоб.

Усі знання, які діти отримають в нашій школі, стануть тим багажем, з яким легко буде йти впродовж  життя, досягати все нових і нових успіхів. Школярі  навчаться бути впевненими у своїх силах, бути наполегливими у своїх цілях, бути успішними у своїх справах.

Щасливої дороги у Світ Знань вам, любі наші першокласники!

Переглядів: 13 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0