Неділя, 05.04.2020, 09:39

Головна » 2015 » Грудень » 17 » Міська науково-практична конференція «Фізика на службі у людини»
Міська науково-практична конференція «Фізика на службі у людини»

17.12.2015 р. серед учнів 10-11 класів шкіл м.Первомайський  відбулася міська науково-практична конференція «Фізика на службі у людини». Команда  нашої школи була представлена  учнями: Вовнянко О. (10 клас), Крайновим Б(10 клас), Козаковим Глібом (11 клас). Вовнянко О. виступив з доповіддю «Вплив електромагнітного випромінювання на живі організми»  в якій не тільки відобразив негативний вплив електромагнітного випромінювання мобільних радіотелефонів на живі організми, але й представив практичні результати своєї роботи з даної тематики у вигляді світлин. Результати дослідно-експериментальної діяльності  не залишили  байдужими не тільки учнів учасників конференції, а навіть і вчителів. Про це свідчила велика кількість питань з боку учасників конференції.

Командами-учасниками  наукової конференції  були представлені  доповіді  з різної тематики.   Всі виступи доповнювалися презентаціями та відео фрагментами: «Фізика  основа  сучасних мас-медіа»(Гімназія №3), «Енергія блискавки-енергія майбутнього» (ЗОШ №5), «Ядерна фізика на службі у людства»(ЗОШ№6), «Нанотехнології (ЗОШ№2), «Енергія Сонця»(ЗОШ№4).

Всім учасникам науково-практичної конференції, учням, вчителям,  було цікаво і захоплююче поринути в таємничий світ фізики.

Переглядів: 240 | Додав: n-cara2008 | Рейтинг: 0.0/0