Неділя, 05.04.2020, 09:43

Головна » 2019 » Квітень » 25 » Міська учнівська конференції
Міська учнівська конференції

24 квітня група учнів 9 нашого класу прийняти участь в міській учнівській конференції «Вулицями нашого міста», яка відбулася в Первомайському краєзнавчому музеї.

Доповідач – Рубан К. в номінації «Етнографія» презентувала тему – «Музей етнографії при Первомайській ЗОШ І – ІІІ ступенів №7. Роль музею у формуванні патріотичної та національної свідомості учнів». Розповіла про завдання та роботу музею, експозиції та експонати його. Доповідач визначила головну роль шкільного музею у навчально - виховному процесі: проведення загальношкільних свят та акцій, класних виховних годин, організацію цікавих зустрічей учнів з громадськістю міста.

Узагальнюючи свій виступ наголосила на тому, що активна робота шкільного музею сприяє відродженню національної культури і вихованню української ментальності, адже сьогодні патріотизм є нагальною потребою нашої держави, якій необхідно, щоб усі діти стали національно свідомими громадянами – патріотами, здатними забезпечити країні гідне місце в цивілізованому світі.

Переглядів: 91 | Додав: norkov900 | Рейтинг: 0.0/0