Неділя, 05.04.2020, 09:20

Головна » 2018 » Лютий » 28 » Міжнародна природнича гра "Геліантус"
Міжнародна природнича гра "Геліантус"

За результатами цієї гри їз 40 учнів нашої школи, які брали участь: переможців у початковій школі - 18 учнів, сертифікат учасника одержали 13 учнів. Кращим класом визначився 3-А клас, з якого 10 учнів взяли участь і всі 10 отримали дипломи переможця (класний керівник Шевелева Ірина Петрівна). Із 3-Б класу брали участь 7 учнів, з яких 4 переможці (класний керівник Норкова Валентина Миколаївна). Із 2-А класу участь взяли 4 учня, з яких 3 переможця. У 2-Б класі 6 учнів одержали сертифікати учасників. 4-Б клас має 2 переможця. Учні 4-А класу одержали сертифікати. Два учні з 6-Б класу (Овсянников Ян та Бабіна Владислава) нагороджені дипломом І ступеня. Учениця 8 класу Колесник Дарина отримує диплом ІІ ступеня. Учениця 6-Б класу Левенець Єлизавета нагороджена грамотами з хімії та біології, а учень 8 класу Антонов Артур - грамотою з географії. Молодці!

Координатор гри у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст №7 Галицька Алла Дмитрівна.

Переглядів: 175 | Додав: E_L | Рейтинг: 1.0/1