Вівторок, 31.03.2020, 16:39

Головна » 2018 » Лютий » 21 » Міжнародний день рідної мови
Міжнародний день рідної мови

21 лютого 2018 року  Україна відзначає Міжнародний день рідної мови, який проводиться в Україні, починаючи з 2002 року.  Головною метою відзначення цього свята є зміцнення державотворчої функції української мови, консолідація зусиль у сфері відродження самобутніх традицій та звичаїв.

Живильним джерелом розвитку етнічної самобутності є рідне слово і народні традиції. Саме в мові народ черпає свій багатовіковий досвід, світоглядні ідеї і сподівання на щасливе і гідне майбутнє. Тому  в цей день у нашій школі у 5-11 класах було   проведено диктант національної єдності  »Без мови немає народу» .  Учні з’ясували, наскільки вони добре знають рідну мову, а ще – продемонстрували солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці спілкувалися українською мовою і зберегли її для нащадків.

Переглядів: 123 | Додав: E_L | Рейтинг: 1.0/1