Неділя, 20.01.2019, 05:19

Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст № 7

Головна » 2018 » Жовтень » 18 » Мовно-літературний конкурс
Мовно-літературний конкурс

Відповідно до положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка , листа Міністерства освіти і науки України «Про проведення ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» 18 жовтня  у нашій школі  проведено урочистості з нагоди відкриття І етапу конкурсу. Святкову атмосферу заходу забезпечили вчителі української мови нашої школи,  які привітали конкурсантів та побажали успіхів, віри  та впевненості у своїх силах. Наголосили, що  потрібно наполегливо працювати, здобувати знання, творчо мислити, розвивати свої задатки та здібності. Приємно, що саме цей конкурс якнайкраще презентує творчість, креативність, неповторність учнівської молоді.

Конкурс проводиться для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів  у чотири  етапи (з жовтня по березень ). Завдання для першого етапу конкурсу готуються навчальними закладами, в яких він проходить, для другого та третього етапу – інститутами післядипломної педагогічної освіти. Творчі роботи можуть передбачати теми, пов’язані, зокрема, з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню націй, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Шевченко.

Проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка має сприяти піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

Переглядів: 46 | Додав: E_L | Рейтинг: 1.0/1