Вівторок, 31.03.2020, 21:21

Головна » 2018 » Квітень » 12 » Науково-фізична конференція «Внесок українських вчених у розвиток фізики та астрономії»

12 квітня 2018 року учні нашої школи взяли участь у проведенні науково-фізичної конференції «Внесок українських вчених у розвиток фізики та астрономії» серед учнів закладів загальної середньої освіти м. Первомайський на базі ЗОШ І-ІІІ ст№6. Команда учнів 11 класу у складі: Удовідченко Я., Явтушенко Д, Тиняєва М. виступили перед учасниками конференції з доповіддю «Українські імена у космосі. Комета Чюрюмова-Герасименко». Учні розповіли учасникам конференції про амбітний проект Європейської космічної агенції по приземленню на поверхню комети Чюрюмова-Герасименко зонду «Розетта», про першовідкривачів комети українців Клима Чюрюмова та Світлану Герасименко.

Переглядів: 135 | Додав: Nata0296 | Рейтинг: 5.0/1