Вівторок, 31.03.2020, 15:55

Головна » 2017 » Травень » 22 » Обласний фестиваль комп`ютерної графіки та анімації - 2017
Обласний фестиваль комп`ютерної графіки та анімації - 2017

Щорічно учні школи беруть участь у багатьох конкурсах з інформатики, про що ми неодноразово писали у шкільних новинах. З метою виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей, підвищення їх комп’ютерної грамотності, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, активізації творчої діяльності вчителів та учнівської молоді в Харківській області протягом лютого-квітня 2017 року був проведений обласний фестиваль з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області. У  фестивалі  брали участь шість учнів нашої школи. За результатами наказу № 44 КВНЗ "ХАНО" від 12 травня 2017 року визнано переможцями таких учнів школи:
у номінації "Колаж" - учень 3-Б класу Гоженко Андрій,
У номінації "Анімація" - учень 5-А класу Кононенко Владислав.

Вітаємо переможців! Молодці!

Переглядів: 203 | Додав: E_L | Рейтинг: 5.0/1