Вівторок, 26.05.2020, 03:39

УВАГА! КАРАНТИН! Заняття у ліцеї проводяться дистанційно.

Головна » 2020 » Квітень » 6 » Оголошення карантин
Оголошення карантин

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні учасники освітнього процесу комунального закладу «Первомайський ліцей №7 Первомайської міської ради Харківської області»!

У зв'язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася, та з метою виконання заходів щодо запобігання, розповсюдження та профілактики захворюваності на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 "Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID - 19", Постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 № 239" Зміни,що вносяться до актів Кабінету Міністрів України ", листа МОН України від 11.03.2020 № 1/9-154, на період карантину з 13.03.2020 по 24.04.2020 – ЗАБОРОНЕНО ВІДВІДУВАННЯ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ.

У зв'язку з карантином освітній процес здійснюється з елементами технологій дистанційного навчання.

Звертаємо вашу увагу, що організація освітнього процесу в ліцеї відбувається із застосуванням технологій дистанційного навчання: Zoom, Мійклас, Скайп, Вайбер, сервиси Гугл,  Kahoot, Padlet тощо.

Учні отримують посилання на онлайн-уроки, інформаційні ресурси та  завдання для самостійного виконання .

Для того, щоб відправити на перевірку виконане завдання учителю, треба:
1. Зайти  на сайт ліцею в розділ «Дистанційне навчання».

2. Вибрати вчителя, якому бажаєте відправити завдання.

3. Перейти на сайт вчителя.

4. Ознайомитися з матеріалами уроку, виконати завдання, 5.Сфотографувати та надіслати завдання у вікно для повідомлень, або прикріпити файл з готовим завданням.

Якщо у Вас виникли питання щодо виконання завдань, ви можете задати питання вчителю таким самим способом - через повідомлення.

Запрошуємо всіх до співпраці в системі освіти!

Переглядів: 58 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0
Школа ОНЛАЙН