Середа, 01.04.2020, 17:42

takhtarova50
Головна » 2014 » Лютий » 7 » Олімпійський урок
Олімпійський урок

7го лютого 2014 року було проведено загальношкільну лінійку з нагоди відкриття XXII зимових олімпійських ігор у м.Сочі. Розпочалася лінійка виконанням державного гімну України. Зі словами привітання до учнів та вчителів школи звернувся гість свята  - голова спорткомітету м. Первомайський Підгорний М. І. Почесне право підняти олімпійський прапор у школі було надано чемпіонці області та призеру України з пауерліфтингу, учениці 11 класу Гаврильченко Євгенії та одному з найкращих спортсменів школи, учню 11 класу Сумцову Дмитру.

Переглядів: 230 | Додав: E_L | Теги: лінійка, урочисте відкриття свята, олімпійський урок | Рейтинг: 0.0/0