Неділя, 05.04.2020, 09:38

Головна » 2017 » Червень » 22 » Оновлення навчальних програм
Оновлення навчальних програм

Міністерство освіти і науки України затвердило оновлені навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ № 804 від 07 червня 2017 року «Про оновлені навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів» підписала міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

40 оновлених програм базової школи отримали гриф «Затверджено Міністерством освіти і науки України».

Оновлення програм 5-9 класів сприятиме формуванню ключових компетентностей школярів, таких як: спілкування державною та іноземними мовами, математичної компетентності, основних компетентностей у природничих науках і технологіях, інформаційно-цифрової компетентності, умінню вчитися впродовж життя, ініціативності і підприємливості, соціальної та громадянської компетентності тощо.

Ознайомитись з програмами можна за посиланням

Скачати файл "КЛЮЧОВІ ЗМІНИ В ОНОВЛЕНИХ НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМАХ 5-9 КЛАСІВ за результатами обговорення на платформі EdEra та на предметних робочих групах " мжна за цим посиланням.

Переглядів: 192 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0