Неділя, 05.04.2020, 08:47

Головна » 2015 » Жовтень » 22 » Організація самоврядування
Організація самоврядування

Організація самоврядування у 3-Б класі

Виховати у школярів активну життєву позицію, підготувати до дієвої участі в демократичному управлінні суспільством допомагає  організація самоврядування.

З метою подальшого згуртування колективу, виховання самостійності, уміння погоджувати спільну діяльність, формування морально-етичних норм поведінки з 2 класу впроваджується  в практику виховної діяльності самоврядування за методикою колективного творчого виховання І.П. Іванова.  Воно має вигляд зміни творчих доручень між мікроколективами . Чому саме мікроколективи? Бо формування норм поведінки ефективніше відпрацьовується не зразу у цілому класі, а в малих дитячих групах, що є для дитини одночасно і групами емоційної підтримки. В мікроколективи  діти об’єдналися за бажаннями(« Дружба», «Фіксики», «Супердрузі», «Алмаз», «Веселка»), обрали командирів, виконують  доручення(квітникарі, господарі, книголюби, санітари, ігровики) протягом тижня, звітують, змінюють доручення.

Оформлений куточок змагань. Результати підводяться за такими критеріями:

• активність всіх членів мікрогрупи;
  •  відповідальне ставлення до виконання справи;
  • самостійність учнів.

Командиром класу обрано Бондаренко Анастасію.

Переглядів: 193 | Додав: E_L | Рейтинг: 5.0/1