Неділя, 05.04.2020, 09:35

Головна » 2020 » Січень » 27 » Пам'яті жертв Голокосту
Пам'яті жертв Голокосту

27 січня 2020 року в ліцеї № 7 учні 9 класу провели загальноліційну лінійку, присвячену пам’яті жертв Голокосту. Перегляд відеороліків, хвилина мовчання, запалювання свічки пам’яті . Учні допомогли зануритися в ті страшні часи для нашої країни.  З болем, сумом і жалем в очах поділилися спогадами тих людей, які дивом врятувалися від масового знищення нацистами.

«Голокост, який призвів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…».

У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я якої Голокост. Її ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися!

Пам’ятаємо про мільйони загиблих для того, щоб ця трагедія ніколи не повторилась.

Переглядів: 20 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0