Неділя, 05.04.2020, 09:36

Головна » 2016 » Березень » 10 » Пам`ятаємо Кобзаря
Пам`ятаємо Кобзаря
Щовесни, коли тануть сніги
І на рясті просяє веселка,
Повні сил і живої снаги
Ми вшановуєм пам’ять Шевченка.

Тарас Григорович Шевченко – наша національна гордість. Духовну велич і красу він підніс на найвищу височінь. 10 березня в 2 – А класі була проведена виховна година  «Тарас Григорович Шевченко – співець українського народу»,  де  учні  розповіли один одному  про нелегкий життєвий шлях Тараса Шевченка. Дізнались, що Тарас Григорович не тільки писав вірші, а й був талановитим художником.
Дмитренко Ауріка, Литвін Дарина, Сухова Аліна, Перегорода Катерина декламували улюблені твори Шевченка.
Заікін Богдан, Санін Єгор, Боровик Ілля  читали оповідання про злиденне дитинство Тараса і велике бажання вчитися.
Діти  показали багатогранність творчої особистості Великого українського поета, велич і неповторність творчої спадщини, відобразили актуальність творчості Кобзаря сьогодні. На завершення виховної години переглянули презентацію «У вінок Кобзареві» та провели літературну вікторину « Сторінки життя великого Кобзаря»

Переглядів: 302 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0