Вівторок, 31.03.2020, 22:46

Головна » 2016 » Лютий » 22 » Пам`яті Героїв Небесної сотні
Пам`яті Героїв Небесної сотні

Єднайся рідна Україна!

Єднайся Північ, Південь, Захід, Схід!

Єднаймось браття українці!

Поки живий вкраїнський рід!

22 лютого 2016 року  учні та вчителі  нашої школи вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні та річницю Майдану.  Метою заходу було створення атмосфери єднання, патріотизму, поваги один до одного та своєї Батьківщини і, звісно, віри у світле європейське майбутнє України.

Ведучі (Зима В., Архіпова Д., Столяренко С., Цвіркун Д. – учениці 9-х класів) розповіли про героїв, які гинули за честь, за волю, за право бути народом - джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. За цю самопожертву українці їх канонізували (без чиновницької тяганини та церковних постулатів) – за велінням серця долучили до сонму Небесного воїнства на чолі з архистратигом Михаїлом. Аби захищали країну від лиха, пильнували й оберігали її з небес…

Під час заходу ведучі згадали усі визначні та болючі події, які довелося пережити нашому народу на шляху до незалежності. Згадувались події Майдану, а також те лихо – безглузда війна, що відбувається на Сході України. Шкільною родиною під час хвилини мовчання згадали і вшанували пам’ять усіх загиблих під час подій на Майдані.

Сподіваємося, що кожен з нас торкнувся пам’яттю цієї священної події. А світло свічок було даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради справедливості жертвував собою. Вони повинні жити в нашій пам’яті!

Тож нехай пам'ять усіх невинно вбитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість та наснагу для зміцнення власної держави на власній землі!

Переглядів: 156 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0