Середа, 01.04.2020, 17:02

Головна » 2015 » Листопад » 27 » Пам`яті жертв голодомору
Пам`яті жертв голодомору

Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в пам’яті українців однією з найстрашніших сторінок нашого минулого. 1933 рік -  найчорніший час в історії України. У світі не зафіксовано голоду подібного тому, що випав тоді на долю однієї з найродючіших країн  Жахливо навіть через десятки років ступати болючими стежками страшної трагедії, яка розігралася на благословенній землі квітучого краю. Досі не віриться, що тут раптово зник хліб, люди залишилися без зернини. І це у врожайний 1933 рік. Пухли старі й малі, вимирали родини і цілі села. Смерть бродила на шляхах, на полі, в хатах.
З метою вшанування пам’яті жертв Голодомору 27 листопада учні 7-А класу під керівництвом класного керівника  провели загальношкільну лінійку.  Лінійка розпочалася вступним словом учнів про незабутні та трагічні дні далекого 1933 року. Під музичний супровід діти читали вірші, наводили факти про жахи Голодомору та інформаційні дані про жертви тих страшних днів. Запаленням свічок та хвилиною мовчання всі присутні вшанували душі померлих від голоду. Як висновок і нагадування всім живим на цій землі прозвучали слова ведучих : «Сьогодні, коли від початку Голодомору минуло десятки років, ми не маємо права забувати народне слово правди і довічне прокляття, послане на голови катам. Бо це слово здолало смерть, аби дійти до нас, збудити в наших серцях пам'ять про мільйони безвинно замучених предків і застерегти від повторення страшних помилок. Хай же пам'ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі »

Переглядів: 190 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0