Вівторок, 07.04.2020, 13:05

Головна » 2015 » Листопад » 29 » Пам`яті жертв голодомору
Пам`яті жертв голодомору

Голодомор… Голод… Що таке голод, добре знають наші діди і прадіди.
1932-33 роки... Україною прокотилася хвиля голоду, яка забрала з собою мільйони людських життів. Це є історична правда, закреслити її неможливо. Минуло понад 80 років від часу тієї страшної трагедії. Кажуть, що час лікує душевні рани. Але рану в серці України, пов’язану з Голодомором 1932-33 рр., загоїти неможливо. З метою виховання поваги до історичного минулого України, рідного народу та вшанування пам’яті жертв того страшного лихоліття учні 10-го класу разом з класним керівником напередодні Дня вшанування пам’яті жертв голодомору  мали змогу переглянути та обговорити кінофільм «Голод 33». Продовженням цього заходу було запропоновано школярам взяти участь у акції «Запали свічку»

Переглядів: 188 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0
Школа ОНЛАЙН