Вівторок, 07.04.2020, 13:35

Головна » 2018 » Січень » 26 » Пам`яті жертв Голокосту
Пам`яті жертв Голокосту

Згідно з планом виховної роботи щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді 26 січня, у п’ятницю, в актовій залі школи відбувся захід «Скорботна свічка памя’ті святої», присвячений Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту.

На захід були запрошені учні 5-11 класів.

Ведучі , учениці 9-Б класу Левандовська Вікторія та Колдашева Ксенія, захід розпочали словами:

Їм — неоплаканим і невідспіваним,

їм — похованим без труни й молитви,

позбавленим могили й шани —

присвячується цей мітинг-реквієм.
Пом'янімо мільйоннії жертви.

Далі учениці Токарєва Анна і Сосонна Єва повідомили, що 1 листопада 2005 року Генеральна Асамблея Організації Об´єднаних Націй ухвалила резолюцію, у якій постановила, що день 27 січня — це Міжнародний день пам´яті жертв Голокосту.

Цей день було обрано не випадково: саме 27 січня 1945 року було звільнено від фашистів перший, найбільший з гітлерівських концтаборів, Аушвіц (Освенцим), розташований в 70 кілометрах від Кракова (Польща). Всього у фашистських таборах смерті було знищено шість мільйонів євреїв і мільйони людей інших національностей.

Литвін Єлизавета розповіла про найжорстокіше масове вбивство євреїв у Бабиному Яру. Вразив присутніх перегляд відеоматеріалів, присвячених жертвам Голокосту, який підготувала Білокінь Дар’я.

На знак вшанування світлої пам’яті тих, хто став жертвами Голокосту, увійшовши в безсмертя, Заєць Олена запалила свічку пам’яті та оголосила хвилину мовчання.

Переглядів: 132 | Додав: E_L | Рейтинг: 1.0/1
Школа ОНЛАЙН