Неділя, 05.04.2020, 08:45

Головна » 2014 » Листопад » 20 » Педагогічна рада
Педагогічна рада

20 листопада згідно з планом роботи школи було проведено педагогічну раду за темою "Підвищення професійної компетентності вчителя в процесі реалізації дослідно-експериментальної роботи". З доповіддю виступила заступник директора школи Педан Т. П. З досвіду роботи про впровадження елементів ноосферної (природовідповідної) освіти у навчально-виховному процесі виступили: вчитель основ здоров`я Оболенцева Т. О., вчитель світової літератури Булгакова В. М., вчитель початкових класів Стрельнікова В. О., практичний психолог школи Скиба Ю. М.

Переглядів: 200 | Додав: E_L | Теги: Підвищення професійної компетентнос | Рейтинг: 5.0/1