Вівторок, 31.03.2020, 22:23

Головна » 2016 » Лютий » 25 » Педагогічна рада
Педагогічна рада

25 лютого 2016 року, згідно з планом роботи школи на 2015/2016 навчальний рік, відбулося засідання педагогічної ради з теми «Використання інтерактивних технологій інноваційного навчання для формування ключових компетентностей учнів» з метою поглиблення теоретичних  знань про інтерактивні технології інноваційного навчання, ознайомлення з досвідом вчителів школи щодо використання інноваційних технологій, обґрунтування доцільність впровадження інновацій у навчально-виховний процес, з метою формування ключових компетентностей учнів та їх творчої особистості.

Учасники педради виконали вправу «Очікування», методом гронування сформулювали якості трьох «У» в умовах сучасної школи (сучасного уроку, інноваційної особистості вчителя та інноваційної особистості учня). Під час виконання вправи «Кольорові капелюшки» групи створили модель інтерактивного навчання, розробили правила організації інтерактивної роботи на уроці, сформулювали переваги інтерактивного навчання для формування ключових компенетностей учнів, запропонували нестандартні рішення проведення інтерактивного уроку. Підсумки роботи педради були підведені з використанням методики «Нова ідея, мрія, запитання».

Переглядів: 220 | Додав: E_L | Рейтинг: 5.0/1