Неділя, 05.04.2020, 09:40

Головна » 2017 » Листопад » 15 » Педагогічна рада
Педагогічна рада

15 листопада  2017 року, згідно з планом роботи школи на 2017/2018 навчальний рік відбулося засідання педагогічної ради з теми «Шляхи формування життєвої компетенції сучасного школяра через розвиток органів дитячого самоврядування». Засідання педагогічної ради проведено в формі тренінгу. З метою активізації учасників засідання виконані вправи «Привітання «Я Вас знаю як вчителя…., який….», «Очікування», «Правила роботи», «Займи позицію», «Моя педагогічна скринька». Працюючи в групах  члени педагогічної ради визначили основні принципи шкільного самоврядування, чинники, які сприяють розвитку особистості учня та фактори, які заважають продуктивним процесам; візначили функції дитячого самоврядування на рівні класу та функції класного керівника.

Переглядів: 173 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0