Субота, 29.02.2020, 11:00
Ви увійшли як Гость | Група "Гости" | RSS

Комунальний заклад «Первомайський ліцей №7»
Меню сайту
Форма входу
Погода
Словники
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2019 » Грудень » 3 » Педагогічна рада
15:25
Педагогічна рада

«Найдосвідченіший педагог

ніколи не повинен спинятися

на досягнутому, бо якщо немає руху вперед,

то неминуче починається відставання»

(В.Сухомлинський)

03 грудня 2019 року згідно з річним планом роботи школи на 2019/2020 навчальний рік відбулося засідання педагогічної ради за темою «Розвиток професійної компетентності вчителя у контексті реалізації нових Державних стандартів та використання інноваційних освітніх технологій».

З метою активізації учасників засідання виконані вправи «Знайомство», «Настрій», «Очікування», мотивуючим етапом засідання став мозковий штурм «Вимоги часу і ми». Обговорюючи питання необхідності професійного зростання педагогів, учасники педради склали пазл «Портрет сучасного вчителя»  з позиції учнів, батьків, Міністерства освіти і науки України.

Працюючи у групах за принципом «дискусійної каруселі», учасники засідання педради склали ментальну карту «П’ять кроків, які має зробити вчитель для підвищення свого професійного рівня у міжатестаційний період», створили «Хмару слів» - «Шляхи удосконалення професійної компетентності вчителя»,  апробували прийом для формування критичного мислення «Плакат думок (мовчазний плакат)», відповідаючи на питання: «Розвиток професійної компетентності – вимога держави чи особистісна необхідність?».

У ході педради були проаналізовані інструменти педагогічного маркетингу, визначені кроки, необхідні для підвищення рівня професійної компетентності вчителя. Враження від проведеного заходу учасники залишили на  «Дереві вражень».

   

 

 

Переглядів: 37 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Допомога
До уваги спонсорів

Таймер свободы )))