Вівторок, 31.03.2020, 16:24

Головна » 2016 » Березень » 28 » Педагогічні читання «Ідеї гуманізму в українській педагогіці»
Педагогічні читання «Ідеї гуманізму в українській педагогіці»

Гуманність як особистісна якість визнається сьогодні вченими різних галузей людинознавства в якості основи всього морального розвитку особистості. При цьому формування гуманності є центральною проблемою головної соціально-педагогічної тенденції розвитку сучасного суспільства - тенденції гуманізації суспільства. Вирішується ця проблема в першу чергу в системі освіти і виховання людини.

Згідно з планом роботи школи та структурою методичної роботи, з метою упровадження у навчально-виховний процес школи гуманістичних традицій, спрямованих на самореалізацію особистості 28 березня 2016 року відбулися педагогічні читання «Ідеї гуманізму в українській педагогіці». Вчителі підготували презентації виступів згідно з темою педагогічних читань, а саме:  Сєнна В.В. «Гуманістичні засади виховання Г.С. Сковороди», Пащенко Т.М. «Гуманістичні ідеї К.Д. Ушинського», Стеценко Т.В. «Ідея гуманізму в педагогічній спадщині В.О.Сухомлинського», Булгакова В.М. «Реалізація принципів гуманізму засобами біоадекватної технології».

Переглядів: 185 | Додав: n-cara2008 | Рейтинг: 0.0/0