Вівторок, 31.03.2020, 16:14

zaliza012009
Головна » 2016 » Грудень » 6 » Педагогічні ради колективу
Педагогічні ради колективу

6 грудня 2016 року, згідно з планом роботи школи на 2016/2017 навчальний рік відбулося засідання педагогічної ради з теми «Життєва компетентність як умова самореалізації особистості учня в контексті «Основних орієнтирів виховання учнів 1 -11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України». Засідання педагогічної ради проведено в формі тренінгу. З метою активізації учасників засідання виконані вправи «Мета», «Очікування», «Правила роботи». Виконуючи вправу «Життєва компетентність» члени педагогічної ради визначили складові життєвої компетентності, створили моделі життєвої компетентності. Під час виконанння вправи «Шляхи формування життєвої компетентності» методом мозкового штурму визначили шляхи підвищення мотивації до саморозвитку і самореалізації. Підсумки роботи педради були підбиті при виконаннні вправи «Подарунок».
Матеріали педагогічної ради можна скачати за посиланням -

Переглядів: 186 | Додав: E_L | Рейтинг: 1.0/1