Неділя, 05.04.2020, 09:27

Головна » 2016 » Вересень » 4 » Перемога у конкурсі
Перемога у конкурсі

З метою виховання громадянина-патріота України, шанобливого ставлення до національних надбань українського народу; розвитку творчих та пізнавальних здібностей школярів; виявлення тала­новитих та обдарованих дітей з 1 січня до 31 травня 2016 року проходив Всеукраїнський конкурс «Героїчна Україна» від минулого до сьогодення. Він був ініційований редакцією часописів «Позакласний час», «Шкільна бібліотека», «Журналіст України» «Розкажіть онуку» та підтриманий державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Державним комітетом телебачення і радіомовлення України, Національною спілкою журналістів України, Інститутом національної пам’яті України.

Переможцем цього конкурсу  в номінації «Класний керівник року» став учитель  нашої школи Любима Наталія Михайлівна. Серед інших 20 освітян з різних куточків України вона була нагороджена Дипломом переможця за власні педагогічні розробки в напрямку патріотичного виховання підростаючого покоління. Нагородження відбувалося 19 серпня в місті Києві, в центрі Національної спілки журналістів України.

Переглядів: 210 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0