Субота, 29.02.2020, 12:42

Головна » 2018 » Вересень » 3 » Перший урок
Перший урок

Традиційно новий навчальний рік розпочався в школі з  першого  уроку , який пройшов під девізом  «Україна починається з тебе».  В кожному класі для першого уроку була обрана своя тема. Так, в 1-А класі тема першого уроку «Я люблю свою країну!», в 3-Б класі «Добре тим жити, хто вміє дружити», в 4-А класі «Прийди до серця, Україно, благослови добром мене!»,  в 6-А класі «Моя дивовижна Україна. Розкажемо Європі про себе», в 7-А класі «Повага до європейських цінностей», в 10 класі «Прагнемо миру!».

Під час проведення уроку школярі повторили державні символи України і Європейського союзу, обговорили поняття «цінності»,  розв’язували цікаві кросворди, ребуси, давали відповіді на питання, виконували різні вправи та завдання, які поглиблювали їхні знання про багатство і красу української культурної спадщини. переглянули відеоролики про Україну та європейські цінності.

.

Переглядів: 103 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0