Вівторок, 15.10.2019, 16:35

Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст № 7

Головна » 2019 » Вересень » 2 » Перший урок - 2019
Перший урок - 2019

Перший урок в навчальному році — важлива подія як для усіх учнів, так і для їхніх батьків та вчителів.

Перший урок новому навчальному році в нашій школі  пройшов урочисто, з яскравими і цікавими моментами та став поштовхом до подальшої роботи з вивчення історії України, рідного краю, усвідомлення школярами спільних цінностей української нації, викликав бажання дізнатися більше про життя і творчість видатних українців, про інтеграцію України до Європейського Союзу.

В кожному була обрана своя тема. Так, 2-А класі тема першого уроку «Подорожую по своїй країні», в 4-Б класі - "Як досягти успіху?", в 9 класі - «Точка зближення», 5-А класі - «Україна починається з тебе», у  8-А класі -  «Я-особистість», у 5-Б класі- «Ми-українці», у 8-Б класі - "Українці серед інших європейських націй", у 7-А класі - "Україна починається з мене". Докладно про перші уроки можна подивитись на персональних сторінках класів.

Переглядів: 43 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0