Вівторок, 07.04.2020, 11:13

Головна » 2016 » Вересень » 1 » Перший урок у 2016/2017 навчальному році
Перший урок у 2016/2017 навчальному році

На виконання Указу Президента України “Про відзначення 25-ї річниці незалежності України” від 3 грудня 2015 року № 675 Міністерство освіти і науки України запропонувало провести в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах України Перший урок у 2016/2017 навчальному році, присвячений відзначенню цієї знаменної дати.

Тема Першого уроку для учнів 1-4 класів: «Це наше і це твоє».Головна мета Першого уроку в 1-4 класах – формування в учнів національної свідомості, любові до рідної землі та свого народу шляхом вивчення історії держави, її національних і культурних традицій, поваги до законів України, забезпечення духовної єдності поколінь, бажання працювати задля ефективного розвитку держави, готовності захищати її.

Метою Першого уроку в 5-11 класах на тему «Від проголошення незалежності до нової України» є формування в учнів розуміння цілісності й соборності України, усвідомлення особистої відповідальності за долю держави, українського народу.

Переглядів: 292 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0
Школа ОНЛАЙН