Неділя, 05.04.2020, 09:22

Головна » 2016 » Березень » 31 » Підвищення кваліфікації вчителів
Підвищення кваліфікації вчителів

З огляду на події останніх років в Україні потреба міжкультурного виховання, подолання регіональних стереотипів сприйняття один одного, толерантного ставлення до проявів різноманітності, будь то культурні, етнічні, мовні чи ідеологічні розбіжності, стала однією з актуальних для майбутнього розвитку.
Інструментом формування  соціальної компетентності й гармонізації міжкультурних відносин у регіонах України став інтегрований курс виховної спрямованості для навчальних закладів « Культура добросусідства» (автор курсу старший науковий співробітник Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України М.А.Араджионі.)
Вчителі нашої школи Обченко К.О та Караченцева Н.М., з 26 березня по 31 березня на базі Харківської ЗОШ № 36,  взяли участь у авторському методичному семінарі-тренінгу для вчителів, класних керівників 1-11 класів, які будуть проводити адаптацію і подальшу апробацію програм виховних годин для учнів нашої школи і посібників спеціального курсу виховної спрямованості «Культура добросусідства».
         Учасники семінару-тренінгу відмітили, що  курс «Культура добросусідства» синтезує знання, вже набуті дітьми в процесі освоєння навчальних предметів, і нові відомості з краєзнавства, етнічної історії регіону, етнографії, аксіології та конфліктології, що подаються під час вивчення цього курсу.
         Курс «Культура добросусідства» передбачає формування в учнів високого рівня толерантності та пріоритетності загальнолюдських цінностей, наголошує на рівності всіх людей незалежно від статусу, етнічної та релігійної належності, вивчає спільне і відмінне у традиціях і культурах різних народів.

Переглядів: 164 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0