Вівторок, 07.04.2020, 12:37

Головна » 2016 » Січень » 31 » Події тижня
Події тижня

Протягом тижня у школі відбувалися заходи, присвячені знаменним датам.

22.01.-день Соборності України .У тяжкій тривалій боротьбі за національне визволення , утвердження власної державності. Наш народ переживав як гіркі , так і радісні події. Одна з таких сторінок нашого минулого – боротьба українського народу за соборність своїх земель, що упродовж століть , наш народ та землі України були розрізнені. Тож споконвічною мрією українців було об*єднання розрізнених частин України в межах однієї держави . Метою усього закону було поглиблення знань учнів про історію виникнення свята Соборності України.

27.01.- Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Учні 7-Б класу провели тематичну лінійку , присвячену цій пам’ятній даті. Вони ознайомили присутніх , що 1 листопада 2005 року Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй ухвалила резолюцію , в якій постановила , що день 27 січня- це Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Цей день було обрано не випадково : саме 27 січня 1945 року було звільнено від фашистів найбільший з гітлерівських концтаборів, Освенцим , розташований в 70 кілометрах від Кракова. Всього у фашистських  таборах смерті було знищено шість мільйонів євреїв і мільйони людей інших національностей.

29.01.- День пам'яті жертв , що загинули під Крутами. Слово «крути» - велике слово. Воно світить на сторінках нашої найновішої історії кривавою зорею і відкривав новий розділ найбільших героїчних подвигів.

1918р. На той час фактично української армії , яка б могла протистояти російській більшовицькій армії не було. Проти більшовиків стали найкращі віддані Україні полки. Але їх було замало , щоб протистояти більшовицькій агресії. Тоді поклали свої голови 300 стрільців.

Учні пройнялися духом тих нелегких героїчних подій , хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв.

Переглядів: 237 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0
Школа ОНЛАЙН