Вівторок, 07.04.2020, 12:58

Головна » 2015 » Листопад » 27 » Позакласна робота
Позакласна робота

Екскурсія до міського краєзнавчого музею

Робота з патріотичного та морально-естетичного виховання молоді  проводиться на основі музейної та гуманної педагогіки. Основна функція музею – це не просто показ експозицій, але й збір матеріальних та інформаційних джерел для того, щоб зберегти історію краю для майбутніх поколінь.

27 листопада 2015 року першокласники Первомайської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 7 відвідали міський краєзнавчий музей. Учні 1-Б класу вперше у своєму житті відвідали культурний заклад нашого міста Первомайський, який було засновано у квітні 1978 році. Міський музей, що розташований на третьому мікрорайоні, відноситься до пам*яток історії, на утриманні в експозиції має 16000 експонатів. Інтерес представляють етнографічні експонаті, документи, рідкісні фотографії.  У музеї функціонують виставкові зали, які максимально використовуються. Проводяться періодичні виставки з фондів Первомайського та обласного краєзнавчого музеїв. Виставляють свої роботи майстри декоративно-прикладного мистецтва, місцеві художники. Неодноразово експонувались предмети із приватних колекцій. Директор музею, керівник Центру «Відродження Культури» - Марина Юріївна Логінова, зустріла першачків з теплотою і запропонувала в актовій залі закладу відпочити після дороги, прослухавши невеличку лекцію про призначення даного закладу, про відкриту стаціонарну виставку «Збережемо мир і культуру».  Діти оглянули  картини міського художника В. Денисова, виставку малюнків учнів художньої школи міста, м*які іграшки у виконанні учениці міської школи Олі Ряднової, картини відомої харківської художниці Лариси Георгіївни Захарчук, яка виконує роботи в унікальній старовинній техніці «фунтік». Діти були вражені картинами цієї талановитої майстрині, легко вгадували казки на картинах. Під час розповіді екскурсовода хлопчики і дівчатка глибше проникались поняттями «дружба», «взаємодопомога», «підтримка», «доброта» та іншими людськими відносинами.

В музеї також представлена виставка, присвячена першому міжнародному договору про захист культурних цінностей Пакту Реріха та Прапору Миру. Діти взяли участь а акції для молоді «Дзвін миру», побажавши всім людям Землі бути добрішими, не воювати, чути і поважати один одного.

Виставки – це основна форма роботи, за допомогою якої музейні працівники намагаються привернути увагу відвідувачів. Розроблено цілий ряд лекцій і тематичних екскурсій, як по експозиції музею, так і з різних аспектів культури та історії. Такі лекції користуються великою популярністю.

Учні 1-Б класу, класний керівник Норкова В. М., батьки Ворона І. С. і Літвінова І. О., подякували працівникам музею за цікаву екскурсію, за популяризацію історії, культури та мистецтва, побажали творчих успіхів та нових ідей! Першокласники пообіцяли неодноразово відвідувати міський краєзнавчий музей.

Переглядів: 172 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0
Школа ОНЛАЙН