Середа, 01.04.2020, 15:45

Головна » 2014 » Грудень » 5 » Предметні тижні
Предметні тижні

З  1  по 5 грудня в школі в рамках Параду наук пройшов тиждень біології, екології та основ здоров’я. Протягом тижня відбулися такі заходи:

• 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Проведено тематичний інформаційно-просвітницький захід щодо безпечної поведінки та толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей. Учасники лекційної групи Зима В, Архіпова Д, Костін В., Барибін Д. та Грезнєв О. роздали учасникам акції червоні стрічки.
  • Вернісаж малюнків «Я обираю здоровий спосіб життя». Кращими були роботи Пілюгіної Софії.
  • Вікторина для учнів 5,6,7 класів « Я та моє здоров’я», де переможцями стала команда учнів 7-го класу, а команди 6-а, 6-б та 5-го класів за кількістю балів посіли II місце.
  • Презентація проекту учнів 10-го класу «Пам’ятники собакам».
  • Презентація проекту учнів 8-их класів «Рослини – обереги».
  • Молодіжна dance-акція «Бути здоровим – модно!», де переможцями стала команда 8-а класу, II місце посіла команда 9-а класу, III місце - команди 8-б та 9-б класів.
  • Виступ екологічної агітбригади, підготовлений учнями 11-го класу.
  • Фотовиставка домашніх улюбленців «Мій ласкавий та ніжний звір».
  • Біологічна вікторина для учнів 6,7-х класів.
  • Відео-презентація для учнів початкової школи «Допоможи птахам».

Переглядів: 194 | Додав: E_L | Теги: тиждень біології та основ здоровья | Рейтинг: 0.0/0