Вівторок, 07.04.2020, 13:40

Головна » 2015 » Листопад » 6 » Предметні тижні
Предметні тижні

З 2 листопада 2015 року в  нашій школі розпочався «Парад наук». Перший тиждень був присвячений географії та хімії.
80 учнів початкової школи взяли участь у конкурсі малюнків з теми « Неповторна краса природи нашого краю». Кращі малюнки були відзначені, а їх виконавці нагороджені дипломами.
Учениці 9-А класу Литвин Дар’я  та Баришенко Олександра підготували  та повідомили цікаву інформацію для учнів 1-4 класів під рубрикою «Люби, вивчай і знай географію»
4 листопада відбулося чудове відкрите засідання гуртка «Юний еколог» (керівник учитель географії Галицька А.Д.) з теми « Все про шоколад». Майже 30 учнів 9А, 9Б, 10 класів дізналися про шоколадне дерево-какао, про глазур, про види шоколаду: натуральний і з добавками; як виготовляють шоколад, де його використовують. Почули прекрасну легенду про шоколад «їжу богів». Дізналися, що ховається під назвами «Марс», «Мілківей» і «Снікерс». Познайомилися з історією  створення найпопулярніших марок українських шоколадок «Світоч», «Корона». Учні дізналися також, що в шоколаді сконцентровано біофлаваноїди, біологічно активні речовини, які позитивно впливають на організм, а також засвоїли, що шоколад має бути делікатесом, ласощами, задоволенням.Його не можна їсти щодня з ранку до вечора.
Із захватом всі присутні слухали і бачили на мультимедійній дошці «Цікаві факти про шоколад», а в кінці засідання взяли участь у вікторині. Переможцем стала Комісаренко Дар я , яка була нагороджена призом.
Завершилося засідання гуртка збільшенням гормонів «щастя» в дитячих організмах  - вони ласували фонтануючим гарячим шоколадом.
Протягом тижня учні 6-8 класів розв’язували  ребуси, кросворди, пізнавали світ, подорожуючи сторінками географії, а також познайомилися з географічними назвами України.
В останній день тижня, 6 листопада, учні 9Б та 10 класів показали для учнів 6- 7А, 7Б, 9Б, 11 класів показали виступ агіттеатру з метою формування в учнів екологічної культури, активної громадянської позиції щодо збереження водних багатств планети; відобразили кращі традиції українського народу у взаємовідносинах із довкіллям.  Особливо відзначилися: учень 10 класуЛіщук Степан та учениця 9Б класу Цвіркун Дарина, а також Мартиненко  Максим, Тіняєв Микола, ЛапкоМикита.
Незабутні враження залишились в учнів від тижня географії та хімії.

Переглядів: 216 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0
Школа ОНЛАЙН