Вівторок, 31.03.2020, 22:48

Головна » 2015 » Листопад » 6 » Предметні тижні
Предметні тижні

З 02 по 06 листопада 2015 року пройшов тиждень російської мови та зарубіжної літератури. Відповідно до плану для школярів було проведено ряд заходів: інтелектуальна лінгвістична гра «Найрозумніший» (5 клас), виставка власних посібників з літератури (6-7 клас), лицарський турнір за романом В. Скотта «Айвенго» (7 клас), літературний квест (10-11 класи), створення рекламного ролика в електронному варіанті на тему: "Література – це храм, куди можна ввійти лише з чистою совістю і благородними намірами» (11 клас), створення проекту «Весела абетка своїми руками» (в малюнках «Оживи букву»), складання ребусів, конкурс газет (5-11 класи), огляд-конкурс на найкращий зошит  «Найкращий каліграф», конкурс знавців фразеологізмів «Заміни одним словом» та "Фразеологізми в картинках" (6-7 класи) та КВН з російської мови.
У інтелектуальній лінгвістичній грі «Найрозумніший» серед учнів 5-х класів переможцями стали: Гелла Максим, Мерц Валерія, Орлов Даніїл, Глущенко Ілля.
Переможцями лицарського турніру серед учнів 7-х класів стали: Глагольєва Вероніка, Левандовська Вікторія, Черпак Микита та Грезнєва Марія.
Виставка власних посібників з літератури привернула увагу багатьох учнів школи, які не тільки знайомилися зі змістом книги, створеної учнями 6-7 класів, а голосували за «Найкращий посібник». Усі творчі роботи були гідні уваги, але за результатами голосування (35 голосів) визначено «Найкращий посібник» автора Білокінь Дар’ї (7-Б клас).
Пілюгіна Софія (9-А клас) не тільки склала власний вірш про значущість літератури, письменників у житті людини, а й проілюструвала свою поезію портретами відомих митців слова. Естафету власної творчості продовжила Сенна Дарина (11 клас), створивши рекламний ролик в електронному варіанті на тему: "Література – це храм, куди можна ввійти лише з чистою совістю і благородними намірами».
 Учні 9-х класів підготували і провели позакласний захід - "Топонімічну експедицію в світ власних імен", де познайомилися з історією назв міст, сіл, річок Харківської області. Переможцями вікторини стали: Тіняєв Микола, Пилюгіна Софія, Костін Влад. Учні 9-Б класу підготували для школярів 4-х класів експрес - повідомлення "Життя і пригоди географічних назв".
За результатами огляду-конкурсу на найкращій зошит з мови та літератури за більшістю голосів  слід вважати НАЙКРАЩИМИ  КАЛІГРАФАМИ таких учнів
Клас    Прізвище, ім’я учня
1 А    Криловецька  Альбіна
1 Б    Шарапова Анастасія
2 А    Макарова Анастасія
2 Б    Мєдвєдєв Даніїл
3 А    Кухтіна Тетяна
3 Б    Власова Анастасія
4 А    Юр’єва Анастасія
4 Б    Кійко Мілана
5    Гелла Максим
6    Рубан Катерина
7 А    Гуторова Милана
7 Б    Токарєва Анна
8    Колокольцева Руфіна
9 А    Троїцька Ксенія
9 Б    Цвіркун Дарина
10    Савченко Вікторія
11    Євстрат’єва Анастасія

Логічним продовженням Тижня стала участь команди Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст. №7 у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури. 8 листопада 2015 року Шевченко Євгенія (8 клас), Цвіркун Дарина (9-Б клас), Вовнянко Олександр (10 клас), Казаков Гліб (11 клас) якнайповніше розкривали інтелектуальні можливості і творчі здібності під час виконання олімпіадних завдань. За підсумками ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури маємо: ІІ місце - Цвіркун Дарина (9-Б клас), ІІІ місце – Шевченко Євгенія (8 клас), Вовнянко Олександр (10 клас)

Вітаємо всіх з перемогою!
Вчителі: Булгакова В.М., Пащенко Т.М., Анпілова С.Б.

Переглядів: 203 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0