Вівторок, 31.03.2020, 22:41

Головна » 2014 » Листопад » 14 » Предметні тижні: історія
Предметні тижні: історія

З 10 по 14 листопада 2014 року в школі пройшов тиждень історії та правознавства. Були організовані: виставка стіннівок та плакатів «У світі богині Кліо», конкурс малюнків та кросвордів «Історія очима дітей», книжкова ілюстративна виставка «Світ історії в художній літературі», виставка малюнків і плакатів «Мої права». Протягом тижня були проведені такі заходи: бесіда «Державні символи України», конкурс «Чи знаєш ти свої права і обов’язки» , історичні ігри «Лабіринти минулого», «Колисо історії», турнір «В гостях у богині Кліо», правовий турнір «Слідство ведуть правознавці», вікторини «Знавці правознавства», «Чи обізнаний ти з Конвенцією ООН про права дитини». Для учнів молодшої та середньої ланки школи були показані  електронні презентації «України – єдина країна», «Сім чудес світу», «Державні символи України». У проведені тижня історії взяли активну участь лекторські групи учнів 9-х та 11-ого класів: Черпак А., Комісаренко Д., Засуха К., Сумець М., Губська С., Пересипкіна О., Стрельнікова А., Ляхович О. Відповідальними за проведення тижня історії та правознавства в школі були вчителі історії та правознавства Коваленко О.О. та Білаш Т.О.

Переглядів: 746 | Додав: E_L | Теги: тиждень історіїї у школі, предметні тижні | Рейтинг: 0.0/0