Вівторок, 31.03.2020, 22:10

Головна » 2014 » Листопад » 28 » Предметні тижні: російська мова та світова література
Предметні тижні: російська мова та світова література

З 24 по 28 листопада 2014 року пройшов тиждень російської мови та світової літератури. Відповідно до плану для школярів було проведено ряд заходів. Переможцями інтелектуально лінгвістичної гри «Найрозумніший» серед учнів 5-х класів стали: Довганич В., Замкова С., Миргород В., Алхімова А. Учениці 6-го класу Глагольєва В., Білокінь Д., Токарева А., Заєць О. посіли І місце у грі-змаганнях  «Не поспішайте розлучатись з казкою».

У рамках тижня проведено літературні читання «О, подвигу, політ безсмертний!» за книгою українського письменника О. Дмитренка «АІСТ». Учні 8-11 класів познайомилися із життям і творчістю дніпропетровського лейтенанта Олександра Стовби, який загинув на афганській війні, виконуючи інтернаціональний долг.

На літературні читання завітали учасники бойових дій в Афганістані Вовнянко Сергій Іванович - голова громадської організації Первомайської спілки ветеранів війни в Афганістані та заступник голови громадської організації Ефимов Валерій Володимирович.

Активними учасниками заходу були Сенна Д., Довганич М., Глагольєва В., Савченко В., Заїкін О., Грезнєв О., Терентьєв М., Євстратьєва А., Рудометкіна Ю., Архіпова Д.

Переглядів: 223 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0