Вівторок, 26.05.2020, 01:22

УВАГА! КАРАНТИН! Заняття у ліцеї проводяться дистанційно.

Головна » 2020 » Травень » 5 » Прийом до 1х класів
Прийом до 1х класів

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Відповідно  до рішення Первомайської міської ради Харківської області від 29 квітня 2020 року №89 «Про визначення терміну прийому заяв про зарахування дітей та учнів до закладів загальної середньої освіти м.Первомайський у 2020 році», наказу відділу освіти виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області від 29 квітня 2020 року №161 «Про визначення терміну прийому заяв про зарахування дітей та учнів до закладів загальної середньої освіти м. Первомайський у 2020 році»

прийом документів до перших і п’ятих класів буде здійснюватись з 29 квітня 2020 року по 29 травня 2020 року включно,

прийом документів до десятих і одинадцятих класів буде здійснюватись з 15 травня 2020 року по 15 червня 2020 року включно.

Прийом документів для зарахування здійснюється в сканованому вигляді на електронну пошту  ліцею  tgw7@ukr.net  без електронного цифрового підпису батьків або осіб, які їх замінюють, протягом визначеного терміну.

Батьки, або особи , які їх замінюють ,  повинні надати  оригінали документів для зарахування дітей та учнів до  ліцею   протягом червня 2020 року,     після  закінчення карантину  .

Адміністрація Первомайського ліцею №7

Переглядів: 53 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0