Вівторок, 31.03.2020, 16:38

Головна » 2017 » Березень » 7 » Привітання із святом весни
Привітання із святом весни

У рамках акції «Зроби добро» 7 березня 2017 року для вихованців Територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) міста Первомайський Первомайської міської ради Харківської області, учні початкових класів школи підготували свято «Привітання з весною».Під керівництвом класних керівників і допомоги батьків, діти підготували номери художньої самодіяльності: веселі гуморески, жартівливі інсценівки, вірші до свята, вітальні пісні, танцювальні виступи. Присутні дякували за чудову можливість спілкування, адже цього так не вистачає людям старшого віку. Свято продовжувалося за святковим солодким столом та запашним чаєм. Гості територіального центру, учні 1-4 класів, для святкового заходу підготували гарні букети з «весняних тюльпанів», які зробили своїми руками. В кінці свята директор закладу Сипко В. М. подякував учням школи, вручив подяку за активну участь в житті підопічних територіального центру та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня.

Переглядів: 179 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0