Вівторок, 26.05.2020, 03:10

УВАГА! КАРАНТИН! Заняття у ліцеї проводяться дистанційно.

Головна » 2020 » Травень » 6 » Привітання зі святом
Привітання зі святом

Шановні вчителі, працівники ліцею, учні, батьки, вся  громадо!
Від усієї душі вітаємо Вас з Днем пам'яті та   примирення і 75-ю річницею  перемоги над  нацизмом у Другій світовій війні!

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги!

Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв Батьківщину, виявив нездоланну мужність та незламність духу. Саме Вам ми завдячуємо свободою та мирним небом.

Цей святий день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу Перемогу, ми схиляємо голови перед священною пам'яттю загиблих.

Висловлюємо свою вдячність усім, хто тяжкою ратною працею наближав довгоочікуваний день визволення. Низький уклін вам за це! Щиросердно бажаємо Вам міцного здоров'я, добра й благополуччя.

Віддаючи найглибшу шану тим, хто сімдесят п’ять років тому захистив Україну і весь світ від нацистської навали, від усього серця висловлюємо слова подяки і підтримки нашим воїнам-захисникам, які зараз боронять незалежність і суверенітет України на східному фронті.

Вітаємо Вас із Днем пам’яті та примирення!

Вітаємо Вас із Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Переглядів: 29 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0
Школа ОНЛАЙН