Вівторок, 31.03.2020, 22:16

Головна » 2016 » Червень » 6 » Продовжується зміна в таборі відпочинку «Барвінок» - 2016!!!
Продовжується зміна в таборі відпочинку «Барвінок» - 2016!!!

Виховна робота у таборі з денним перебуванням «Барвінок» формується за напрямами: національно-патріотичним, спортивно-оздоровчим, художньо-естетичним, краєзнавчим та напрямом гурткової роботи, яку проводять керівники гуртків БДЮТ: Бацман О. В., Ільїнцева М.О., Крашеніннікова О. О.. Враховуючи інтереси дітей, робота розподіляється таким чином, щоб діти займались цікавою для них справою. Тому в таборі відразу проходить декілька заходів. Виховна робота табору  спрямована на підтримку у дитини гарного настрою, відчуття власної значимості, впевненості у власних силах та здібностях. Організація виховної роботи табору побудована на основі сюжетних днів. На початку табірної зміни розроблено систему заохочень, з метою мотивування дітей до активної участі у всіх заходах. Особлива увага приділяється організації роботи з патріотичного виховання. За перші дні перебування дітей в таборі проведений День Державності, присвячений державним святам літа - День Конституції України, День Прапору України, День Незалежності України.  На цьому заході  прозвучали вірші про Україну, діти співали українські пісні, малювали на тему «Моя Україна».
 Щоранку робота табору починається з ранкової зарядки, яку проводить інструктор з фізичної культури і спорту Зима А. І., та лінійки, за організацію якої  відповідає Довганич Н. О., культорганізатор табору.
Дітей чекають зустрічі з працівниками ПК «Хімік», міського краєзнавчого музею, Харківського планетарію, Первомайського «Приват-Банку», екскурсії в шкільний етнографічний музей та на виставку картин Школи Мистецтв.
Дружба дітей табору міцніє з кожним днем завдяки спільним справам і спілкуванню, це скріплюється добрими посмішками. Малеча двох шкіл об*єднується, немов давні друзі, які цікавляться, чи буде і  наступного року працювати табір, щоб планувати свій майбутній червневий відпочинок.
Продовжується зміна в таборі відпочинку «Барвінок» - 2016!!! З радісними посмішками  діти спілкуються, знайомляться, граються та змагаються. Всі діти оздоровлюються, засмагають, відпочивають, набирають вагу. До побачення школа – здрастуй літо!!!

Підготувала начальник табору «Барвінок» Норкова Валентина Миколаївна, вчитель початкових класів Первомайської ЗОШ № 7

Переглядів: 195 | Додав: n-cara2008 | Рейтинг: 0.0/0