Неділя, 05.04.2020, 09:09

Головна » 2019 » Жовтень » 2 » Проект зі сталого розвитку «Make Your Future»
Проект зі сталого розвитку «Make Your Future»

Команда нашої школи взяла участь у проекті зі сталого розвитку «Make Your Future». За умовами проекту 4 учнів та один учитель повинні були заповнити анкету та написати есе про екологічні проблеми свого міста. Наша команда складалася з вчителя – Гоженко В.В. та учнів – Довганич В., Гоженко Б., Замкова С., Колесник Д.  18 лютого організаторами проекту було оголошено 15 шкіл, що за результатами конкурсного відбору стали учасниками проекту. Загалом на конкурс надійшло 575 онлайн-заявок, однак, відібрано було лише 15.

14-17 березня перша група учасників проекту зустрітися на тренінгах зі сталого розвитку. Чотири дні учасники разом з тренерською командою провели у санаторії Пуща-Водиця під Києвом. Учасники з кожної школи безоплатно взяли участь навчанні на практичних тренінгах зі сталого розвитку та соціального проектування, отримали навчально-методичні матеріали й консультування. Окрім навчання, ще учні їздили на екскурсію до станції глибокого сортування відходів від "Україна без сміття" у Києві.

29-31 березня друга група учнів зустрілася на заняттях із соціального проектування. Організатори гарантували, що шкільна команда проекту буде підготовлена до планування й успішної реалізації від А до Я власного соціального проекту зі сталого розвитку за підтримки експертів.

Коли учні повернулися з Київа, перед ними постали ряд завдань: запропонувати, обговорити та затвердити ідею на зборах команди; скласти деталізований бюджет (в межах 10 тисяч гривень); залучити однодумців… Ідеєю проекту стало розробити, облаштувати та маркувати пішохідні маршрути,  інформаційні стенди, зони відпочинку, на території лісового масиву «Генеральська балка», розташованого на території міста Первомайський вздовж третього мікрорайону.

У зазначені терміни команда надала організаторам проекту відповідні документи. Ми знали: найкращі учнівські ідеї проектів будуть фінансово підтримані! А далі  ‒ очікування…. І лише 30 квітня було названо «десятку» команд, які мали отримати фінансування. Радості не було меж, коли діти побачили назву рідної школи у списку переможців! Але це був лише початок кропіткої роботи…

Під час реалізації доводилося звертатися за допомогою до першого заступника міського голови  ‒ Орєхова Антона Володимировича. І кожен раз Антон Володимирович приділяв увагу, а головне надавав потрібну допомогу (забезпечував технікою, радив до кого і з якого питання варто звернутися та інше). Ми вдячні Орєхову Антону Володимировичу за підтримку!!!

Наприкінці вересня, нарешті, подолавши купу перешкод, нам вдалося реалізувати проект. На сьогодні «Зона сталого відпочинку» вже приймає гостей. Але найприємніше, що до реалізації задуму долучилися не тільки учасники проекту, а й багато друзів. Ми вдячні кожному за допомогу!!! А відпочити до «Зони сталого відпочинку запрошуємо всіх бажаючих!!!

Переглядів: 50 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0