Вівторок, 31.03.2020, 22:44

Головна » 2014 » Квітень » 24 » Профорієнтаційні заходи
Профорієнтаційні заходи

24 квітня 2014 р.згідно плану заходів щодо проведення профорієнтаційної роботи до Первомайського професійного ліцею завітали учні 9‑го та 11‑го класів Первомайської загальноосвітньої школи №7, які ознайомились з історією ліцею, навчальними кабінетами, лабораторіями, спортивною базою. В актовій залі відбулася мультимедійна презентація «Ярмарок професій». Гостей зацікавила представлена виставка технічної творчості. Члени гуртків художньої самодіяльності приготували концертну програму. Після проведення екскурсії по навчальному закладу випускників пригостили солодким чаєм та смачними булочками.

Переглядів: 229 | Додав: E_L | Теги: екскурсія до ліцею, профорієнтація, вибір професії | Рейтинг: 0.0/0