Неділя, 05.04.2020, 09:03

Головна » 2016 » Травень » 26 » Прощавай 4 клас, нас чекає 5 клас!!!!
Прощавай 4 клас, нас чекає 5 клас!!!!

26 травня учні 4-А та 4-Б класів нашої школи прощалися зі своїми першими вчительками Сєнною Вікторією Володимирівною та Глагольєвою Мариною Олексіївною. Випускників привітала зі святом директор школи Терещенко Галина Василівна та вручила їм дипломи про закінчення початкової школи. Заступник директора з навчально-виховної роботи Білаш Тетяна Олексіївна представила класних керівників майбутніх п’ятих класів Булгакову Валентину Миколаївну та Білецьку Олену Леонідівну. Всі присутні змогли повернутися на чотири роки в минуле, щоб пригадати найцікавіші події з початкової школи. На святі звучали пісні про цікаве шкільне життя, школярі виконували запальні сучасні танці. Щирі слова подяки від випускників пролунали на адресу вчителів, працівників школи та батьків, що були поруч з учнями всі чотири роки. Теплий спогад про цей день кожен пронесе у серці крізь роки, згадуючи безтурботні дні початкової школи.

Переглядів: 274 | Додав: n-cara2008 | Рейтинг: 5.0/1