Неділя, 05.04.2020, 09:31

Головна » 2016 » Червень » 16 » Прощавай, табір «Барвінок» - 2016! До нових зустрічей!
Прощавай, табір «Барвінок» - 2016! До нових зустрічей!

Непомітно минає перший літній місяць, непомітно пролетіли дні відпочинку у пришкільному таборі відпочинку „Барвінок”. Здається, знайомство дітей в мовному таборі відбулося ніби вчора. Вчора вони познайомилися, а сьогодні – нерозлучні друзі, і настав час  розставатися. Але медико - педагогічний персонал закладу буде сподіватися, що час перебування у „Барвінку” діти довго і тепло будуть згадувати!
         У ці радісні і водночас сумні хвилини хочеться подякувати Первомайський міськвиконком, Первомайський міський відділ освіти за  турботу й опіку. Всі працівники табору кожен день дбали та турбувались про всіх вихованців! Увага, піклування, доброзичливе ставлення персоналу табору, цікава організація дозвілля - це лише частина позитиву, який отримали діти у таборі відпочинку з денним перебуванням «Барвінок». Діти стали здоровішими, самостійнішими, а також міцнішими і дружнішими.
       16 червня 2016 року в актовій залі школи відбувся урочистий захід, присвячений закриттю табірної зміни. Косінов Тимофій та Криловецька Альбіна (І загін) піснею «Йшов по лісу музика» налаштували глядачів на початок концерту. Східним танцем у виконанні Друзь Еліни були зачаровані всі присутні. А танець «Мить», який майстерно  виконувала Іванова Оксана (У загін), був сприйнятий на «Біс». Яскравий, сучасний, енергійний флеш-моб у виконанні всіх дітей ІІІ загону змусив всіх гостей піднятися і теж танцювати! Кузнєцова Ганна (УІ загін) яка володіє гімнастичними вміннями, виразно та емоційно продемонструвала красивий художній номер. Діти співали, танцювали, розповідали вірші, тим саме показали всім вихователям, батькам, свої таланти.
          В кінці заходу найактивнішим дітям загонів були вручені дипломи за участь у громадському житті табору. Всі вихованці табору отримали повітряні кульки, і з гарним настроєм залишили табір. До наступних зустрічей через рік!

Переглядів: 278 | Додав: n-cara2008 | Рейтинг: 0.0/0