Середа, 01.04.2020, 16:53

Головна » 2019 » Лютий » 5 » Разом для найкращого Інтернету!
Разом для найкращого Інтернету!

День безпечного Інтернету 2019 відзначається під гаслом «Разом для найкращого Інтернету!» День Безпечного Інтернету є унікальною можливістю для кращого розуміння проблем та можливостей в онлайновому світі, це час поділитися важливою інформацією, щоб діти і молоді люди могли досліджувати Інтернет безпечно і скористалися позитивним досвідом експертів.
Долучились до Дня безпечного Інтернету і учні школи №7. У цей день учителем інформатики Білецькою Оленою Леонідівною було проведено багато заходів для різних вікових категорій дітей.

Учениці 7-Б класу у складі лекційної групи нагадали учням 4х-10-го класів про основні правила, яких треба дотримуватись при роботі в мережі.

Учні 8-го та 9-го класів та декілька вчителів школи прослухали лекції від академії Cisco: Самойлова Станіслава, т.в.о. заступника Начальника управління – начальника першого відділу Управління інформаційних технологій та програмування Департаменту кіберполіції Національної поліції України, та Вікторії Іцкович, ERC, директора дивізіону архітектурних рішень, керівника напрямку ІТ-безпеки. Протягом 30 хвилин діти не тільки пригадали основні прийоми убезпечення себе та близьких від мережевого шахрайства, а й отримали цінні поради щодо захисту технічного забезпечення від зовнішніх втручань. Наприкінці заняття учасники заходу пройшли тестування для отримання сертифікатів від Академії Cisco, Кіберполіції України та компанії ERC.

Учнів 10го класу теж чекав незвичайний урок за темою «Інтимне селфі в Інтернеті — жарт чи небезпечний ризик?». Діти отримали уявлення  про  актуальні  ризики в Інтернеті, пов’язані з надсиланням друзям власних  фото. Через активне спілкування на уроці було з'ясовано, як слід діяти та де можна отримати допомогу у разі потрапляння в ситуації секстингу чи онлайн-грумінгу.

Переглядів: 114 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0