Неділя, 05.04.2020, 09:32

Головна » 2019 » Листопад » 8 » Семінар ММО вчителів інформатики
Семінар ММО вчителів інформатики

08 листопада на базі Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст №7 відбулося засідання міського методичного об'єднання вчителів інформатики з теми: "Обдарована освіта: використання сучасних освітніх технологій у роботі з учнями". Відкритий урок у 8-Б класі з теми "Створення електронних закладок. Канали новин" проводила вчитель інформатики Білецька Олена Леонідівна. Урок-квест з першої хвилини захопив учнів своєю незвичністю, діти показали відмінні вміння використовувати інтернет-середовища для створення та публікації документів. Самостійна навчально-пізнавальна діяльность учнів на уроці була орієнтована на формування компетентності учнів у користуванні інформаційними технологіями та сервісами. Цікавий урок був відмічений колегами як урок високої ефективності, проведений на високому науково-теоретичному і методичному рівні і отримав схвальну оцінку всіх учасників засідання ММО.

Переглядів: 51 | Додав: E_L | Рейтинг: 5.0/1