Середа, 01.04.2020, 16:44

ВВ
Головна » 2014 » Березень » 18 » Шевченківська конференція
Шевченківська конференція

18 березня 2014року з метою вшанування пам'яті Великого Кобзаря та розкриття глибини його життя та творчості у нашій школі було проведено учнівську конференцію «Єднаймо душі словом Кобзаря». Активними учасниками конференції стали учні 8-х та 10 класів: Цвіркун Дарина, Стрельнікова Ганна, Дьякова Дар’я, Пересипкіна Олена, Губська Олена, Вовнянко Олександр, Терентьєв Михайло, Литвін Максим, Ліщук Степан.
Метою конференції було розширити знання учнів про життєвий і творчий шлях Т.Г.Шевченка, познайомити з новими фактами із життя українського поета; сприяти вихованню інтересу і поваги до рідної мови, до історії України, любові та глибокої шани до славного сина України – Великого Кобзаря.

Переглядів: 254 | Додав: E_L | Теги: шевченківські дні, конференція присвячена Т.Г.Шевченку | Рейтинг: 0.0/0