Середа, 01.04.2020, 16:17

Головна » 2015 » Грудень » 9 » Шкільна краєзнавча конференція «Історія рідного краю»
Шкільна краєзнавча конференція «Історія рідного краю»

«Забудеш рідний край-твоє всохне коріння»

П.Г.Тичина

Нема в людини місця дорожчого, ніж те, де вона народилась, землі, на якій зросла. Щоб по-справжньому любити рідний край, його слід добре знати, необхідно вивчати його історію, мову, культуру.

Не можна бути громадянином своєї держави, не знаючи її витоків, традицій та звичаїв. Завдяки вивченню, використанню місцевого матеріалу учні мають змогу вийти за межі підручника, відчути історичні події, осмислити історичні процеси, «доторкнутися» до історії.

Цікава, неповторна, багата на історичну спадщину рідна Харківщина.

Отож, з метою виховання в учнівської молоді патріотичних почуттів, любові до рідного краю, шанобливого ставлення до його історії, духовної спадщини, бажання пізнавати і вивчати історико-культурні надбання українського народу, з ініціативи учителів історії Коваленко О.О та Білаш Т.О. 09грудня 2015 року відбулась шкільна краєзнавча конференція  «Історія рідного  краю». Учасниками конференції були учні 6 – 11 класів, небайдужі до історії та долі рідноїземлі. Конференцію відкрили шестикласники Рубан К. та Антонов А.
    Школярі представили відеокліпи, відеоекскурсії, презентації, фотоекспозиції, присвячені минулому і сучасному Харківщини, Первомайщини, міста Первомайський. Учні розповідали про видатних людей краю та членів своїх родин.

Журі у складі директора школи Терещенко Г.В., заступника директора з НВР Шевченко Н.О., завідуючої шкільною бібліотекою Сердюк Т.С. визначило кращі виступи у номінаціях «Знавці рідного краю», «Юні історики», «Дослідники-ентузіасти», «Батьківщина починається з родинного коріння», «Журналісти-початківці», «Науковці», «Молоді етнографи». Дипломом І ступеня конференції було нагороджено ученицю 9-А класу Зиму Валерію, Диплом ІІ ступеню отримали учениці 11 класу Колєснікова Аліна та Ципишева Тетяна. Переможці представлятимуть школу на міській краєзнавчій конференції «Наш край: вулицями нашого міста».

Вкотре зроблені нові відкриття і намічені нові цілі.

Від того, яким глибоким і здоровим виплекаємо корінь, залежить розлогість крони нашого майбутнього.

Переглядів: 217 | Додав: n-cara2008 | Рейтинг: 0.0/0