Вівторок, 31.03.2020, 21:16

Головна » 2015 » Лютий » 26 » Школа має таланти!
Школа має таланти!

Минулого тижня в школі пройшов фестиваль «Школа має таланти».  Його проведення вже стало традиційним для наших  учнів. Щороку діти показують свої вокальні, хореографічні, художні таланти. Цього року фестиваль проходив під назвою «Шкільна Мельпомена» і був присвячений його величності театру. Глядачі та члени журі мали нагоду насолодитися виступами колективів 1-11 класів. Інсценізації казок, віршів, уривків з творів відомих класиків, калейдоскопи гумористичних сценок  подарували чудовий настрій як акторам, так і глядачам.

Переглядів: 191 | Додав: E_L | Теги: Шкільна Мельпомена, школа має таланти.творчі конкурси | Рейтинг: 5.0/1