Неділя, 05.04.2020, 09:39

Головна » 2014 » Грудень » 2 » Школа молодого педагога
Школа молодого педагога

2 грудня 2014 року на базі нашої школи пройшло засідання міського методичного об’єднання  вчителів «Школа молодого педагога». Тема семінару «Ефективний сучасний урок . Шляхи досягнення ».

Засідання складалося з 3 блоків: науково – методичний , відвідування уроку молодого спеціаліста Обченко Катерини Олександрівни, практично презентаційний  блок.

На теоретичному блоці  було розглянуто такі питання:

1. «Як зробити урок ефективним» - з презентацією виступила заступник директора школи знавчально-виховної роботи  Педан Т.П.

2. «Застосування інноваційних технологій у педагогіці» - з доповіддю виступила методист ММК Рубекіна О.П.

Відкритий урок математики в 1–А класі на тему:

« Послідовність чисел від 0 до 10. Порівняння чисел у межах 10. Складання та розв'язування задач за предметними малюнками»  провела молодий вчитель початкових класів Обченко К.О. Урок  було проведено на достатньому науково-теоретичному та методичному рівні.

Учні на уроці були активними, показали свої знання та вміння з математики.

Бажаємо подальших успіхів учням і Катерині Олександрівні!

Переглядів: 226 | Додав: E_L | Теги: відкритий урок з математики, школа молодого педагога, молоді фахівці | Рейтинг: 4.5/2